Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych metod, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego levitra uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada przepływ krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.