Styl wczoraj oraz dziś

Bardzo wiele pań ma spore kompleksy na tle swojej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nierzadko jest tak, że w istocie kobiety mają o kilka kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją bardzo ciekawe rozwiązania, które to powodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez słabo dopasowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Na pewno ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje całkowita wolność. Na dodatek niech odcień naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na chudej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań chce je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.