Untoxin – Czujesz się stale znużony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w kwestie kapsułek. Materiał ten dedykowany jest do łączenia w stanach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie istnieć skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się więc na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji łatwej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przesuwa się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy wierzyć w trakcie czyli po posiłku, popijając niezliczoną kwotą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego używania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego element.

Suplementy diety winnym być zapisywane w temperaturze domowej w forma niedostępny dla młodych dzieci. Chronić przed słońcem oraz działaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie potrafi być dawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax

Follixin tanio