Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkiem z najsilniejszych a powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście oraz zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z szczególnie intensywnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest ponad odpowiednia formuła, która była używana już w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, jakie używa ochraniać przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed złem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ważną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we tym świecie jest nadzwyczaj trudne. Zaś sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie kilku przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy tylko skupić się na końcu, który zamierzamy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

Knee Active