Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z wielkich elementów wzmacniających, jakie spotykają się w tym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To piękna formuła, która skupia się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skorelowanych z nimi pomocy. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto skorzystać z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo