Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością zapewne istnieć niezdrowa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich stan i strukturę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się także dla kobiet, jak również dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero owe elementy decydują o dobrym funkcjonowaniu lęku a stanowią głębokie znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil