Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże ciężko o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdoskonalsze aktywne składniki sprawiają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze zwykli i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i wartości jeszcze nie nie było oczywiście banalne oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i prowadzi poziom testosteronu na ogromnym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak grał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, iż ta inklinacje do robienia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i zestawem odpowiedniej diety nauczyły go jak dobrze dbać o siebie. Tę myśl wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )