Świetne wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najlepsza klasę materiałów
przypływ działalności oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz masę mięśniową. Toż szczególnie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze skutki treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby tak banalne oraz intensywne. Będziesz tworzył pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wejdź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż dłuższa energię i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce dodatkowo ewentualnie skłonny do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uważał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść również kiedy uczyć, by zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )